Loading...

Highlights: Magda&Tomek

Chciałbym żebyście wszyscy wiedzieli, że każde wesele jest piękne. Wyjątkowe. Inne. Dlatego też każdy film z wesela choć wykonany tą samą techniką, tym samym sprzętem i tymi samymi umiejętnościami jest inny. Wyjątkowy. Wasz.
Czasami złoży się tak, że wszystko zagra i jest zapięte na ostatni guzik. Jest wymarzona pogoda, świetna energia płynąca od młodej pary, piękna dekoracja, dobry klimat – jakkolwiek brzmi to ogólnikowo. To w sumie coś nieuchwytnego.
I wtedy stojąc za aparatem dostajesz takiego dodatkowego speeda. Coś czego nie da się osiągnąć na zawołanie. To jest to coś co czyni film z wesela pięknym. Pełne zaangażowanie młodej pary w ten jeden dzień – to na pewno pomaga zrobić świetny film.
Do Magdy i Tomka wybraliśmy się w okolice Kielc. Pierwszy i jedyny jak dotąd raz widziałem na żywo dywan z prawdziwej trawy położony przez środek kościoła. Dla filmu to strzał w dziesiątkę, tak przynajmniej uważam. Magdo, Tomku, dziękuję Wam za piękny czas i za świetny plener nad morzem. Dziękuje Wam za perfekcję, za uśmiech i miłe słowa. W moim sercu płynie teraz inna krew.
Klip zrealizowany w całości przez Macieja Mikołajczyka.
KOŚCIÓŁ: Świętej Trójcy w Rakowie
SALA WESELNA: Cztery Wiatry nad Zalewem Chańcza
WODZIREJ: Mocna Grupa Wodzirejów
FOTOGRAF: Ola i Konrad Szczodrak
FLORYSTA: Agencja Florystyczna Tomasz Max Kuczyński
MUZYKA: Kurt Nilsen – Never Easy

details

Recent comments

0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Nie jesteśmy dostępni

Rozmawiaj
* Twoje imię
* Wpisz wiadomość
Rozmowa
Ocena

Sprawdź dostępność swojego terminu
wypełnij poniższy formularz

Skąd wiesz o Just Married Video?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu sprawdzenia dostępności terminu. Podmiotem przetwarzającym jest Just Married Video Sp. z o. o. zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Białymstoku w XII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000407766, NIP: 9662084130, REGON: 200671260.