Loading...

Highlights: Aneta&Mariusz

Wojtek Tomaszewski: Film, który chcę dziś Wam zaprezentować robiłem w Łodzi. Była to moja pierwsza wyprawa do tego miasta, dlatego wraz z Mateuszem wyjechaliśmy dzień wcześniej. Na noc zatrzymaliśmy się w Warszawie u Maćka. Jestem mu bardzo wdzięczny, że w takich sytuacjach mogę na niego liczyć. Dochodzę do wniosku, że naprawdę warto w przyszłości tak robić, gdyż mamy wtedy okazję wymienić się spostrzeżeniami, oraz nowymi pomysłami dzięki którym możemy robić co raz lepszy film.
W sobotę rano wyjechaliśmy z Warszawy, aby docelowo trafić na uroczystość Anety i Mariusza. Spędziliśmy bardzo przyjemnie dzień naszej pracy, a jej efekty możecie zobaczyć w tym oto klipie :). Miłego oglądania 🙂
Klip zrealizowany przez Wojtka Tomaszewskiego – franczyzobiorcę marki Just Married Video. Ujęcia w plenerze: Maciek Mikołajczyk.
KOŚCIÓŁ: Św. Anny w Łodzi
SALA WESELNA: Dworek Amber
DJ: Grupa Dj Show Jakub Skalmierski i Adam Tyburski
FOTOGRAF: Mirosław Haliniak
MUZYKA: Bryan Carrigan – Mornings Gift

details

Recent comments

0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Nie jesteśmy dostępni

Rozmawiaj
* Twoje imię
* Wpisz wiadomość
Rozmowa
Ocena

Sprawdź dostępność swojego terminu
wypełnij poniższy formularz

Skąd wiesz o Just Married Video?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu sprawdzenia dostępności terminu. Podmiotem przetwarzającym jest Just Married Video Sp. z o. o. zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Białymstoku w XII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000407766, NIP: 9662084130, REGON: 200671260.